Při grafických kartách - dostupnost červenec 2021 upřednostňujeme objednávky uhrazené převodem dopředu. Tyto objednávky budou vyřízeny přednostně.

Ceny grafických karet - Těžká doba pro hráče, Minerský Gold Rush

 "Vysoký zájem, sklady prázdné a ceny vysoké."

 Nízká výrobní kapacita grafických karet a vysoký zájem ze strany hráčů a minerů nám z ekonomického hlediska poskytli dokonalý příklad převýšení poptávky nad nabídkou. Tím pádem se narušila tržní rovnováha a ceny grafických karet vyletěli rapidně nahoru. 

 

"Budou ceny růst i nadále?"

 Nevíme. Není tomu tak dávno co jsme si mohli za levno nakoupit prakticky kteroukoliv grafickou kartu střední třídy. V současné době ale grafická karta střední třídy stojí přibližně stejně jako karta vyšší třídy před rokem a ceny nadále rostou. Ostává jenom čekat na stabilizaci výroby a dodávek grafických čipů 

 

"Grafické karty a český trh."

 Na českém trhu je to s grafickými kartami opravdu hektické. Největší eshopy si účtují astronomické přirážky které způsobují ještě větší nestabilitu trhu a proto se tržní cena zvyšuje ještě více.

 

"Příslib"

 Jelikož si zákazníků velice Vážíme a chceme být nejlepším Vaším dodavatelem, který si svým jednáním upevní Vaší přízeň, rozhodli jsme se veřejně vyslovit příslib. Nechceme se nijak podílet na vyšším obohacováním na úkor koncového uživatele. Nebudeme nikterak ceny navyšovat a budeme se vždy snažit o co možná nejnižší ceny na Českém trhu. Myslíme to naprosto vážně a ujišťujeme, pro nás bude vždy platit pravidlo "náš zákazník, náš pán". Toto pravidlo se nám totiž s postupem času nějak z obchodu vytratilo...

Zdroj: cs.wikipedia.org , Alza.cz , Alza.sk